راهنمای خرید گاوصندق خانگی

خرید بهترین گاوصندق خانگی | راهنمایی جامع نظر دهید

در این مقاله از سری مقالت آموزشی شرکت گاوصندوق نسوز گنج بان به راهنمایی خرید گاوصندق خانگی خواهیم پرداخت. امیدواریم این مقاله بتواند به بسیاری از سوالات شما پاسخ دهد.

 

راهنمایی خرید گاوصندق خانگی

اگر قصد خرید گاوصندق خانگی را دارید خوب است قبل از هر کاری در مورد سوالات زیر مقداری فکر کنید. تا با اطلاعات بیشتر و ذهنی باز تر برای خرید اقدام کنید.

۱- میخواهید در گاوصندق خانگی تان چه چیزهایی نگه دارید؟

این مهم ترین سوالی است که باید قبل از خرید گاوصندق خانگی از خودتان بپرسید. مسلما شما وسایل و مدارک با ارزش و گران بهایی دارید که می توانید آن ها را در گاوصندق نگهداری کنید، ولی برای اینکه انتخاب درست و بهتری داشته باشید، و از خریدتان پشیمان نشوید، باید بدانید دقیقا چه نوع اشیایی را می خواهید در گاوصندق نگهداری کنید.

پیشنهاد گاوصندوق نسوز گنج بان برای خرید گاوصندق خانگی

برای نگهداری وسایلی مثل پول نقد، طلا و جواهرات و سکه نیازی نیست یک گاوصندق بزرگ همراه با طبقه بندی بخرید، ولی قطعا باید غیر قابل حمل و گاوصندوق قابل پیچ شدن به دیوار باشد. البته باید یکی از انواع گاوصندق با درجه امنیت بالا و مشخصا گران تر تهیه کنید.

اکثرا گاوصندق های دیجیتالی سبک و قابل حمل هستند، و این موضوع شاید برای شما سوال برانگیز باشد! که این گاوصندق ها از امنیت کمتری برخوردار هستند. ولی سازندگان این نوع گاوصندق هم بیکار ننشته اند و راه حلی ارائه کرده اند. راه حل آنهم پیچ کردن گاوصندق از داخل به دیوار است. در نتیجه هیچ سارقی بدون باز کردن درب گاو صندق نمیتواند آن را جابجا کند.

حال اگر قصد شما از خرید گاوصندق خانگی دیجیتال نگهداری مدارک مهم مثل (اسناد ملکی – اسناد ازدواج – پاسپورت و…) باشد، باید گاوصندقی بزرگ و داری طبقه بندی برای نگهداری راحت تر مدارک تهیه کنید.

 

۲- می خواهید گاوصندق خانگی را در چه فضایی بگذارید؟

معمولا قبل از خرید هر وسیله ای برای خانه، فضایی را برایش در نظر می گیریم. اتفاقا یکی از فاکتور های مهم در خرید گاوصندق همین است. فضایی که میخواهیم گاوصندق را در آنجا قرار دهیم، نباید براحتی قابل دیدن باشد. برای مثال این فضا می تواند داخل کمد، داخل کتابخانه و یا داخل کابینت باشد. البته در خانه هایی که بصوتر شخصی ساخته می شوند این فضا در دیوار نیز تعبیه می شود.

 

۳ – چه نوع گاوصندق خانگی برای شما مناسب تر و کاربردی تر می باشد؟

امروزه نیاز به امنیت و حفاظت ار سرمایه بسیار بیشتر از گذشته حس میشود. با توجه به همین نیاز و مشکلاتی که در این حوزه موجود است بسیاری از تولید کنندگان گاوصندوق دست به تولید محصولات متنوعی زده اند. اما اینکه اما برای اینکه بدانید چه نوع گاوصندوق برای شما مناسب تر است می بایت ابتدا به این سوال پاسخ دهید که قرار است چه چیزی در گاوصندق نگه داری کنید.

شرکت گاوصندوق نسوز گنج بان یکی از بهترین تولید کنند گاند صندوق نسوز خانگی است. ما بسیاری محصولات را مانند گاوصندق اثرانگشتی، گاوصندق قابل حمل وگاوصندق نسوز را تولید می کنیم. برای اطلاعات بیشتر به لیست گاوصندوق های خانگی ما سر بزنید.

 

گاوصندوق خانگی اثر انگشتی

گاوصندوق خانگی اثر انگشتی

 

یکی از انواع پرطرفدار گاوصندق خانگی که به بازار عرضه شده است، گاوصندق اثرانگشتی می باشد. در این نوع گاوصندق دیگر نیازی نیست یکسری اعداد و ارقام سخت را به عنوان رمز گاوصندق به خاطر بسپارید و یا اینکه برای عدم فراموشی رمز، آن را یادداشت کنید و درجایی بدور از محل گاوصندق نگهداری کنید، و همیشه نگران لو رفتن رمزتان باشید. فقط کافی است انگشتتان را در محل سنسور قرار دهید تا درب گاوصندق باز شود.

بنابراین اگر شما به دنیای مدرن و تکنولوژی علاقه دارید و بدنبال راحتی و سرعت عمل در کارهایتان هستید، پیشنهاد میکنیم حتما گاوصندق اثرانگشتی را انتخاب و تهیه کنید. البته گاوصندق های ترکیبی هم وجود دارند، که دربشان هم بارمز عبور، و هم با اثر انگشت، باز می شود.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله معرفی انواع قفل گاوصندوق را مطالعه فرمایید.

 

گاوصندق خانگی قابل حمل

 

گاوصندق خانگی قابل حمل

 

در قدیم گاوصندق ها یک جعبه فلزی بسیار سنگین بود که برای حمل آنها حتی به منزل هم باید از تجهیزات خاص فلزی استفاده می کردیم، و نظر تولید کنندگان گاوصندق این بود که همین وزن زیاد گاوصندق باعث ایمنی آن می شود، زیرا سارقین نمی توانند براحتی آن را حمل کنند.

اما این روزها تولید کنندگان گاوصندوق برای رفاه حال مصرف کنندگان گاوصندوق های دیجیتالی سبک و قابل حملی می سازند که به راحتی جابه جا میشود اما نه برای دزدها!!!

گاوصندق های خانگی قابل حمل، براحتی و توسط خود فرد قابلیت جابجا شدن دارند، ولی از داخل به دیوار یا کمد پیچ خواهند شد. البته در انواع جدید تر گاوصندق های قابل حمل، یک سنسور هشدار تعبیه شده است، و در صورتی که سنسور تشخیص دهد، به گاوصندق ضربه یا شوک وارد شده یا حمل و نقل غیرمجاز صورت می گیرد، سیستم هشدار دهنده فعال میشود و زنگ خطر به صدا در می آید.

گاوصندق خانگی نسوز

همان طور که پیش تر گفته شد، شما باید بدانید دقیقا به چه منظور بدنبال خرید گاوصندق خانگی هستید. اگر هدف شما از خرید گاوصندق نگهداری اسناد و مدارک باشد، پس قطعا باید برایتان نسوز بودن گاوصندق از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

معمولا همه گاوصندق ها سیستم حفاظتی خوبی دارند، ولی اگر شما لزوما بدنبال سیستم حفاظتی قوی هستید، پس باید گاوصندقی را انتخاب کنید که اختصاصا نسوز و ضد سرقت طراحی شده باشد، و همچنین در حرارت بالا مثل شرایط آتش سوزی، تعادل درجه حرارت داخل گاوصندق را تا مدتی حفظ کند. بعضی از انواع گاوصندق های نسوز تا نیم ساعت و بعضی دیگر ۱ الی ۲ ساعت در حرارت بالا، درجه حرارت داخل گاو صندق را در حالت تعدیل حفظ میکنند.

 

۹ ویژگی کلیدی یک گاوصندوق خانگی خوب در یک نگاه :

۱- گاوصندوق ضد حریق و گاوصندوق ضد انفجار

۲- تعدیل درجه حرارت داخل جعبه گاوصندق حداقل برای نیم ساعت، در حرارت بالا.

۳- جنس گاوصندق باید ضد دیلم، ضد ضربه،ضد دریل و سوراخ کردن باشد.

۴- مجهز به سیستم دزدگیر و هشدار دهنده باشد.

۵- سبک و قابل حمل با قابلیت نصب در دیوار و یا داخل کمد باشد.

۶- برای اطمینان و امنیت بیشتر دارای چند راه دسترسی و همینطور دارای کلید مخفی باشد.

۷-  قبل از اتمام باطری حتما هشدار بدهد و همچنین درصورت اتمام کامل باطری هم قابل باز شدن باشد.

۸- ظاهری زیبا و لوکس و در صورت لزوم طبقه بندی منظم داشته باشد.

۹- باتوجه به میزان کارایی گاوصندق، دارای قیمت مناسب باشد.

 

مهم است بدانید، با میزان دزدی های خانگی که فقط چند ثانیه طول می کشد، ۳۳٪ دزدی ها از خانه ها انجام می شود. بنابراین داشتن یک گاوصندق خوب و مناسب خانگی، در حفظ امنیت وسایل با ارزش و ضروری شما نقش بسیار مهمی دارد.


در آخر پیشنهاد می کنیم با توجه به شرایط و توضیحات بالا در لیست گاو صندوق های خانگی گنج بان بهترین را برای خود انتخاب کنید و یا مستقیما با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید تا دقیقا آنچه که به دنبال آن هستید را به شما معرفی کنیم.

ما بهترین قیمت گاوصندوق را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

مقالات مرتبط:

فروش بهترین گاوصندوق ایرانی در تهران

راهنمایی انتخاب گاوصندوق مناسب ۱۳۹۷

درب گاوصندوق چطور ساخته شده و رمز گاوصندوق چطور کار می کند

اجزای گاوصندوق نسوز گنج بان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.