فروش بهترین گاوصندوق ایرانی در تهران

فروش بهترین گاوصندوق ایرانی در تهران نظر دهید

حتما برای همه ی شما سوال پیش آمده است که محل فروش بهترین گاوصندوق ایرانی در تهران کجاست؟ در کنار این مسئله اگر شما قصد خرید بهترین گاوصندوق ایرانی را داشته باشید حتما برای شما مهم خواهد شد از چه کسی و از کجا بهترین گاصندوق ایرانی را بخرید. شما از خود خواهید پرسید که بهترین گاوصندوق ایرانی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ و….
در این مقاله بنده به عنوان مشاوره فروش بهترین گاوصندوق ایرانی و یکی از اعضای فروش گاوصندوق های نسوز گنج بان به شما توضیح خواهم داد که از کجا و چطور بهترین گاوصندوق ایرانی را خریداری کنید.

گاوصندوق نسوز گنج بان بهترین برند گاوصندق ایرانی

 

ویژ گی های بهترین گاوصندوق ایرانی

در تولیدات گاوصندوق ایرانی مثل هر کالای دیگری یک سری ویژگی های ایده آل وجود دارد که همه تولیدکنندگان گاوصندوق ادعا می‌کنند به آن پایبندند. از جمله مهمترین ویژ گی های بهترین گاوصندوق ایرانی، بتنی بودن گاوصندوق، نسوز بودن گاوصندوق است.

گاوصندوق بتنی گنج بان

یکی از این ویژگی‌ها که برای تولید کنندگان به عنوان فروشنده و خریداران به عنوان مصرف کننده مهم است، جنس گاوصندوق می باشد. معمولا اکثر تولید کنندگان گاوصندق های ایرانی ادعا می کنند که جنس گاوصندوق آنها از بتن است. از طرفی چون این ماده هنگام ساخت گاوصندوق داخل دو جداره فولاد قرار می‌گیرد خریداران نمیتوانند آن را ببینند تا صدق این ادعا مشخص شود.
به همین منظور ما فیلمی تبلیغاتی در مورد اینکه درب گاوصندوق چطور ساخته می شود تهیه کرده ایم که شما می توانید در بخش وبلاگ شرکت تولیدی گاوصندوق نسوز گنج بان آن را مشاهده کنید.

گاوصندوق نسوز

فراموش نکنید که برای خرید یک گاوصندوق ایرانی اولین موردی که باید در نظر داشت نسوز بودن گاوصندوق است. ساخت یک گاوصندوق نسوز با کیفیت ارتباط مستقیمی ‌با مواد به کار رفته در ساخت گاوصندوق دارد. و مهم ترین چیز بعد از بتن، جنس فولاد به کار رقته در ساخت گاوصندق بتنی است.
نکته جالب این است که تمام برندهای گاوصندوق ایرانی می‌گویند گاوصندوق ما نسوز است و در برابر ‌دما های بسیار بالا مقاومت دارد و همه ادعا می‌کنند جنس گاو صندوق آنها بتی، و فلز به کار رفته در آن از جنس فولاد است. اما واقعیت این است که گاوصندوق نسوز گنج بان جزو معدود گاوصندوق های ایرانی است که از بتن ساخته می شود.

چطور بفهمیم کدام گاوصندوق بهترین گاوصندق ایرانی است

تا اینجا آموختید که جنس بهترین گاوصندوق های ایرانی برای اینکه نسوز و با مقاومت بالا باشند، بتن و فولاد است. حالا اگر شما وارد بازار فروش بهترین گاوصندوق ایرانی شوید و دو گاو صندوق با اندازه مساوی از دو برند مختلف را انتخاب کنید متوجه خواهید شد وزن این دو گاوصندوق مساوی نخواهد بود و دلیل این امر به کار بردن افزودنی‌ های دیگر داخل بتن یا مواد دیگر به جای بتن است.
اگر به مرکز فروش بهترین گاوصندوق های ایرانی رفته و در کنار فروشدگان مختلف بنشینید و به گاوصندوق های آنها دقت کنید، در مواردی خواهید دید که فلز رویه گاوصندوق کنده شده و آن را چسب کاری کرده‌اند. اگر هم چسب را برداربد خواهید دید مابین دو جداره سفید است و شما خوب می دانید که بتن سفید نیست. پس این ماده سفید رنگ که بجای بتن در ساخت گاوصندق به کار رفته چیست؟
جواب این سوال گچ است.

استفاده از گچ در ساخت گاوصندق های نسوز

همانطور که خوب می دانید از گذشته تا به امروز از گچ و گچ کاری در ساختمان سازی استفاده می‌شده است. اما چرا استفاده از گچ در ساخت گاوصندق های نسوز مرسوم شده است.
از آنجا که گچ سخت شده مانند سنگ گچ دارای دو مولکول آب تبلور است. اگر لایه گچ در مقابل حرارت ناشی از آتش سوزی قرار بگیرد این آب تبلور در اثر حرارت دوباره از گچ جدا شده و به صورت یک لایه از آب در مقابل آتش قرار خواهد گرفت. با خروج آب از قطعه گچی مقدار تخلخل و مقاومت در مقابل گرما افزایش یافته که برخلاف هدایت گرما عمل می‌کند. همین علت باعث خواهد شد تا گچ برای مدتی از سرایت آتش به فضاهای دیگری جلوگیری کند.

توجه داشته باشید که مقاومت کچ در مقابل گرما محدود است. و میزان این مقاومت به ضخامت گچ و سایر مواد ترکیبی با کچ مثل پرلیت بستگی دارد.

مشکل استفاده از گچ در ساخت گاوصندق های نسوز

خوب است بدانید که حداکثر قطر بدنه گاوصندوق برای یک کسب و کار کوچک ۸ سانتی متر است. حال سوال اینجاست. چند سانتی متر گچ برای ساخت یک گاوصندوق ایرانی نیاز است تا در دمای بالای پانصد درجه سانتیگراد یک ساعت مقاومت کند؟ از طرفی تولید کننده مجبور است قطر بدنه را طبق عرف بتن تعیین کند و قطعا این قطر پاسخگوی مقاومت در برابر دمای بالا نخواهد بود.

 

گاوصندوق نسوز گنج بان ، تولید کننده و فروشنده بهترین گاوصندوق ایرانی در تهران. همین حالا با ما تماس بگیرید.

گاوصندوق نسوز گنج بان در کنار عرضه و فروش بهترین گاوصندوق ایرانی، ارزان ترین قیمت گاوصندوق را به شما پیشنهاد خواهد کرد. بهترین قیمت گاوصندوق خانگی را از ما بخواهید.

علت پوسته پوسته شدن بدنه گاوصندوق

مجاورت گچ با فلز پس از مدتی باعث ترکیب این دو خواهد شد. و این ترکیب ایجاد سولفات کرده و موجب ترکیدن فلز خواهد شد. فلز ترکیده نیز به صورت پوسته پوسته از گچ جدا شده و از بنده گاوصندق می ریزد. و علت از بین رفتن بدنه بعضی گاوصندوق های ایرانی استفاده از گچ در ساخت گاوصندوق های به اصطلاح نسوز است.

یکی دیگر از دلایل پوسته پوسته شدن بدنه گاوصندوق ضربه شدید است که باعث آسیب دیدن فلز خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله راهنمایی خرید گاوصندوق خانگی را مطالعه نمایید.

بهترین مارک گاوصندوق ایرانی

گاوصندوق نسوز گنج بان تولید کننده انواع گاوصندوق نسوز و ضد سرقت با افتخار و تکیه بر دانش و زحمت جوانان ایرانی به خود می بالد که یکی از بهترین تولید کنندگان و بهترین برند های گاوصندوق در ایران است.
برای دریافت تخفیف فروش بهترین گاوصندق ایرانی همین امروز با ما تماس بگیرید. گاوصندوق های بتنی و نسوز گنج بان بهترین مارک گاوصندوق ایرانی.

مقالات مرتبط:

راهنمایی خرید بهترین گاوصندوق خانگی

راهنمایی خرید گاوصندوق مناسب با کار شما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *