گاوصندوق خانگی نسوز معرفی کامل و آموزش کار دیدگاهتان را بنویسید

سلام، من مرادی کارشناس فروش گاوصندوق های خانگی گنج بان هستم،

شخصا با توجه به تجربه ای که در فروش گاوصندوق های خانگی نسوز داشتم متوجه شدم که اکثر مشتریان درباره نحوه کارکرد گاصندوق از ما سوال میپرسند و میخواهند بطور کامل بدانند که این گاوصندوق خانگی دقیقا به چه شکل از اموال مهمشان محافظت خواهد کرد و آیا امکانات ضرروری مورد نیازشان را دارد یا خیر؛

بنده نیز فرصت رو غنیمت شمردم تا یک مقاله کامل برایتان در اینباره بنویسم که تا ۹۸% با نحوه کارکرد گاوصندوق خانگی آشنا شوید.

نتیجه مطالعه این مقاله:

بعد از مطالعه کامل این نوشته شما نقاط قوت و ضعف صندوق خانگی گنج بان را یاد خواهید گرفت و دیگر در مقایسه گاوصندوق ها و بررسی آنها به مشکل بر نخواهید خورد که نهایتا منجرب به خرید بهترین گاوصندوق خانگی خواهد شد.

قبل از مطالعه، اگر وقت خواندن متن را ندارید می تونید ویدئو ایی کاملی که در اینباره برایتان تهیه کرده ایم ببینید:

ویدئو دیگر مدل های گاوصندوق خنگی نسوز گنج بان در آخر همین نوشته قرار داده شده اند.

معرفی گاوصندوق خانگی نسوز

تصویر گاوصندوق خانگی

در این مقاله بر روی گاوصندوق خانگی مدل ۲۵۰ با رمز دیجیتال و مکانیک کار خواهیم کرد؛

خرید گاوصندوق خانگی مناسب

مطمئنا وقتی شما به فکر خرید گاوصندوق خانگی می افتید که اجناس یا مدارک مهم و گران قیمتی در خانه دارید که لازم است در جایی امن از آن ها محافظت نمایید.
اینجاست که بهترین راه حل خرید یک گاوصندوق خانگی می باشد، پس حالا که برای حفظ امنیت اقلام مهم و با ارزشمان ناگزیر به خرید گاوضندوق خانگی می باشیم بهتر است قبل از خرید یک صندوق ایمن و استاندارد تحقیق کنیم تا انتخابی دقیق و هوشمندانه داشته باشیم چراکه پشیمانی پس از سرقت اشیاء و لوازم گرانبها سودی ندارد.

در این مقاله ویژگی گاوصندوق های خانگی گنجبان را مورد بررسی قرار داده ایم.

مکان مناسب برای نصب گاوصندوق خانگی

پس از تهیه یک گاوصندوق خانگی، انتخاب مناسب ترین مکان برای نصب آن می باشد و مناسب ترین مکان ینی جایی که براحتی قابل دسترس سارقان نباشد.

بهتر است گاوصندوق خانگی داخل دیوار و یا کمد ها جاسازی گردد بطوری که بیرون آوردن آن واقعا مشکل باشد.

البته گاوصندوق خانگی دارای مدل های مختلفی می باشد، گاوصندوق های خانگی قابل حمل به گونه طراحی شده است که مناسب برای محافظت از اجناس در برابر سیل و آتش سوزی می باشد.

گاوصندوق های خانگی غیر قابل حمل نیز دارای وزن بسیار بالایی می باشد بطوری که حمل و نقل آن برای سارقان تقریبا غیر ممکن می باشد بنابراین حتی در صورتی که بتوانند محل نصب گاوصندوق خانگی را پیدا کنند قادر به جابجایی آن نخواهند بود.

بازکردن رمز دیجیتالی گاوصندوق خانگی نسوز

پهمانطور که از اسم این گاوصندوق خانگی مشخص است رمز گاوصندوق هم قابلیت رمز دیجیتال را دارد هم رمز مکانیکی، پس برای بازکردن درب صندوق باید ابتدا کد رمز دیجیتالی رو وارد کنیم و بعد دکمه مربع رو بزنیم وقتی عبارت open مشاهده شد یعنی رمز صحیح است و می تونیم با کمک دستگیره  موجود درب رو باز کنیم.

تصویر بازگردن قفل دیجیتالی گاوصندوق خانگی

معرفی انواع زبانه های موجود در گاوصندوق خانگی نسوز

همانطور که در تصویر پایین مشخص مشاهده می شود صندوق خانگی گنج بان دارای ۵ زبانه متحرک (شماره ۱ تا ۵ قرمز رنگ در تصویر) که با کمک دستگیره باز و بسته می شوند و ۳ عدد زبانه ثابت (شماره ۱ تا ۳ سفید رنگ در تصویر) می باشد در پشت آن می باشد.

زبانه قفل ضد سرقت گاوصندوق خانگی نسوز

و از همه مهمتر دارای سیستم ضد سرقت هست (زبانه شماره ۰ با رنگ طلایی مانند در تصویر)، کارایی سیستم ضد سرقت اینه که درصورت وارد شدن ضربه ای قوی با پتک یا وسایل دیگه زبانه ضد سرقت بصورت اتوماتیک با کمک فنر فشار قوی باز میشه و اجازه نمیده درب صندوق به هیچ عنوان باز بشه.

زبانه های قفل گاوصندوق خانگی گنجبانبتن خور درب صندوق گنج بان ۴ سانته زبانه ها ۴۰ و میلگرد خورد هست.

فضای داخلی گاوصندوق های خانگی نسوز

صندوق نسوز گنج بان از نظر فضای استاندارد داخلی اندازه برگه A4 فضای کافی دارد و انواع پوشه ، زونکن یا انواع اسناد دیگر در آن جای می گیرد.
صندوق ۲۵۰ علاوه بر طبقه پایینی که اسناد های در سایز A4 در آن جای میگیرد در طبقه وسط متحرک دارد که درب آن به راحتی باز و بسته می شود و همچنین یک داشبورد که با کلید باز می شود در بالای صندوق تعبیه شده است.

و مهم تر از آنها این صندوق یک داشبورد مخفی در زیر داشبورد بالایی دارد که برای نگهداری دسته چک ها و تراول می باشد، این داشبورد هم با کلید باز و بسته می شود.

طبقات مختلف داخل گاوصندوق خانگی

مزیت خیلی مهم و قابل توجه صندوق خانگی نسوز گنج بان اینه که قابلیت این رو داره تا از کف سوراخ بشه و یک سیستم رول بلت بر روی آن نصب بشه،

می پرسید برای چی ؟

برای اینکه اگر سارقین قصد جابجا کردن صندوق رو داشتند تا آن را در جایی مناسب تر باز بکنند با کمک این سیستم نتونند این کار رو بکنن، عملا با اینکار صندوق شما به زمین قفل خواهد شد و امکان جابجایی ناخواسته وجود نخواهد داشت.

رول بلت چیست: یچیز مانند رول پلاک هست اما خیلی قوی تر که صندوق رو کیپ زمین میکنه تا به هیچ عنوان جابجا نشه.

وزن مناسب گاوصندوق خانگی

جالب است بدانید اکثر سارقان، ابتدا سعی در حمل گاوصندوق داشته و در صورت عدم توانایی حمل صندوق تلاش می کنند درب آن را باز نمایند بنابراین یکی از ویژگی های مهم گاوصندوق های خانگی، وزن آن می باشد چرا که گاوصندوق های خانگی سنگین باعث صرف زمان بیشتر جهت حمل و نقل آن می گردند.
در صورتی که گاوصندوق خانگی شما از نوع سبک است پیشنهاد می کنیم حتما آن ها را به جایی وصل نمایید (به دیوار یا زمین پیچ کنید).

نوع رنگ گاوصندوق های خانگی نسوز

از نظر رنگ صندوق هم باید بگم که رنگ صندوق نسوز گنج بان رنگ مشکی کوره ای متالیک هست، این رنگ ابتدا در کوره با دمای حدود ۲۵۰ درجه سانتیگراد پخته میشه و بعد برروی گاوصندوق استفاده میشه، این نوع رنگ ضد خش هست و همچنین قابل شست و شو.

لولوهای گاوصندوق خانگی لولوهای صندوق خانگی نسوز

سیستم لولوای صندوق خانگی نسوز گنج بان قابلیتی داره که بعد از سالیان سال اگر لولوهای درب به صدا افتاد می تونید از بالای درب گالوصندوق روی لولوها درپوشی که وجود داره رو باز کنید و به راحتی درب را روغن کاری کنید تا از ایجاد صداهای ناهنجار درب گاوصندوق جلوگیری کنید.

قفل کردن درب گاوصندوق خانگی

در آخر وقتی صندوق خانگی را می خواهید ببندید درب صندوق را بسته و زبانه ها را با کمک دستگیره در حالت بسته قرار میدیم و بعد دکمه مربع را میزنیم تا سیستم قفل شود.

قفل کردن درب گاوصندوق خانگیسیستم رمز و کلید مکانیکی باید همزمان باهم قفل و یا باز شوند نمی شود که مثلا رمز دیجیتال باز باشد اما قفل مکانیکی بسته.


در آخر پیشنهاد میکنیم درصورتی که به دنبال گاوصندوق خانگی مشابه ای هستید وارد صفحه گاوصندوق های خانگی ما شوید تا انواع مختلف گاوصندوق ها را بتوانید بررسی و باهم مقایسه کنید.

خرید انواع گاوصندوق نسوز خانگی

اما، اگر صندوق مورد نیازتان را در این لیست پیدا نکردید نگران نباشید، فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا دقیقا همان صندوقی که به دنبال آن هستید را برای شما ارائه دهیم.

تلفن ثابت :۶-۸۸۸۹۰۸۸۱(+۲۱) | موبایل: ۵۰۸۱۷۵۱-۰۹۱۲ | کانال تلگرام: GanjBanco | صفحه اینستاگرام: GanjBan1

[aparat id="FXUto"]

[aparat id="2IA9C"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.