خرید گاوصندوق نسوز گنجبان

بهترین صندوق نسوز را از ما بخواهید

گاوصندوق گنجبان، معتبر ترین تولید کننده گاوصندوق های با کیفیت و مشتری پسند ایرانی!

 

هدف ما کسب رضایت مشتری است، در نتیجه تمامی محصولات ما با ضمانت نامه های معتبر تا 18 ماه عرضه می شود. برای خرید گاوصندوق های و کسب اطلاعات بیشتر می توانید  وارد صفحه جزییات محصول شده و گاوصندوق های موجود را با توجه به نیاز های خود انتخاب کنید.

تعمیرات گاوصندوق

گارانتی 18 ماهه

ارسال و جابجایی

مناسب ترین قیمت گاوصندوق را از بهترین تولید کننده گاوصندوق خانگی و  هتلی بخواهید. 

 

قیمت گاوصندوق در شرکت گنجبان بر اساس تعامل با مشتریان و در نظر گرفتن اوضاع اقتصادی مشخص می شود. در همین راستا به منظور تثبیت قیمت و کاهش قیمت گاو صندوق ها از بهترین مواد ایرانی استفاده می گردد تا تحولات ارزی تاثیر کمی روی قیمت ها بگذارد. قیمت گاوصندوق های تولید شده در این شرکت را با گاوصندق های مشابه مقایسه نمایید و سپس با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید. ضمانت نامه های گنجبان تضمین کننده کیفیت گاوصندوق هایی است که به مشتری سپرده می شود.

با گنجبان واسطه ها را حذف نموده و با بهترین قیمت، از تولید کننده واقعی خرید کنید.

 

یکی از دلایل بالا بودن قیمت گاوصندوق نسوز در بازار گردش آن در دست دلالان و واسطه ها است. چرا با خرید مستقیم از شرکت های تولید کننده گاوصندوق، دست دلالان را از این بازار کوتاه، و گاوصندوق را با قیمت واقعی خرید نکنیم؟ ما بهترین گاوصندوق های خانگی، شرکتی، هتلی را با ضمانت نسوز بودن و کیفیت بالا به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

برخی از مشتریان گاوصندوق نسوز گنج بان

درباره گنج بان:

صندوق نسوز گنج بان سازنده انواع صندوقهای نسوز ، دربهاي خزانه و کمد بایگانی(بود پانزر), با بکارگيري از فن آوري روز و بهره گيري از افراد متخصص و نيروهاي فني ماهر از سال 1364 مشغول به فعاليت بوده که با توجه به افزايش شعب مختلف بانکهای خصوصی و دولتی و پالایشگاها و مراکز پتروشیمی در کشور ، نياز به توليد انواع محصولات اين کارخانه  هر روز بيشتر از روز قبل احساس گرديده که اين واحد توليدي با استفاده از  روشهای مدرن با تولید محصولات بیشتر با ظرفیت 2500 تن در سال تغییر مسیر داده است.

اين شرکت با بهره گيري از تجارب و عملکرد درخشان در بخش هاي فوق الذکر و صنايع و تکنولوژي هاي مرتبط با کمال علاقمندي ، راغب به حضور فعال در پروژه هاي مشابه اعم از نهادها ، ارگانها ، سازمانهاي دولتي و خصوصی مي باشد.

ليست برخی از پروژه هايي که اين کارخانه در زمينه ساخت و نصب و خدمات پس از فروش محصولات فوق الذکرکه فعالانه در آنها همکاري داشته است به شرح ذيل مي باشد :

بانک صادرات – بانک تجارت – بانک پارسیان – ارتش جمهوری اسلامی ایران – ستاد نیروی دریایی –شرکتهای پتروشیمی نیروی هوایی)قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) )– مؤسسات و تعاونیها و سایر ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی .