درباره شرکت گنج بان

صندوق نسوز گنج بان

شرکت گنج بان سازنده انواع صندوق های نسوز، درب های خزانه و کمد بایگانی، با بکارگیری از فن آوری روز و بهره گیری از افراد متخصص و نیروهای فنی ماهر از سال ۱۳۶۴ مشغول به فعالیت بوده است. که با توجه به افزایش شعب مختلف بانک های خصوصی و دولتی و پالایشگاها و مراکز پتروشیمی در کشور، نیاز به تولید انواع محصولات این کارخانه  هر روز بیشتر از روز قبل احساس گردیده که این واحد تولیدی با استفاده از  روشهای مدرن با تولید محصولات بیشتر با ظرفیت ۲۵۰۰ تن در سال تغییر مسیر داده است.

همکاری با ارگان های دولتی

شرکت گنج بان با بهره گیری از تجارب و عملکرد درخشان در بخش های فوق الذکر و صنایع و تکنولوژی های مرتبط با کمال علاقمندی، راغب به حضور فعال در پروژه های مشابه اعم از نهادها ، ارگانها ، سازمانهای دولتی و خصوصی می باشد.

لیست برخی از پروژه هایی که این کارخانه در زمینه ساخت و نصب و خدمات پس از فروش محصولات گاوصندوق خانگی، گاوصندوق شرکتی و… که فعالانه در آنها همکاری داشته است به شرح ذیل می باشد

نیروهای مجرب و متخصص

شرکت تولیدی گاو صندوق گنج بان با اتکا به نیروی های متخصص و مجرب و ماشین آلات، تجهیزات و امکانات بالقوه نرم افزاری و سخت افزاری که جهت تحقق اهداف فوق الذکر فراهم گردیده است، بدینوسیله آمادگی کامل خود را جهت همکاری با آن مؤسسه محترم اعلام می دارد. با امید به اینکه شرکت تولیدی گاوصندوق گنج بان بتواند سهم  قابل ملاحظه ای در به ثمر رساندن تولیدات کشور و پروژه های ملی داشته باشد.

بهترین قیمت گاوصندوق را از ما بخواهید

مشتریان ما: بانک صادرات – بانک تجارت – بانک پارسیان – ارتش جمهوری اسلامی ایران – ستاد نیروی دریایی –شرکتهای پتروشیمی نیروی هوایی(قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) )– مؤسسات و تعاونیها و سایر ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی .

مدارک و افتخارات